"Cześć. Pomyślałem, że mogę podzielić się moimi komentarzami, ponieważ twój produkt zrobił na mnie ogromne wrażenie! Jak powiedziałem wcześniej, zadaniem było usunięcie około 80 cm od szczytu żelbetowej belki o długości 8 mi szerokości około 35 cm i wysokości 160 cm. W rezultacie powstały ogromne pęknięcia, które skutecznie oddzieliły górne zbrojenie i ogólnie osłabiły betonową strukturę. Mogłem łatwo rozbić belkę na łatwe do przenoszenia kawałki. Cała praca trwała zaledwie kilka dni, w przeciwieństwie do mojej oceny 8 tygodni nużącej bez Dynacem !!! O dziwo, wydaje się, że materiał wyburzający nie jest tutaj ogólnie znany. Dziękuję bardzo za pomoc i nie krępuj się korzystać z moich komentarzy Serdecznie..."

+ "Super rzecz, działa naprawdę świetnie.” + „Nie da się zdobyć nic lepszego i nikt nie wie tego na północy.

"Cześć. Po 24 godzinach w temperaturze -5 st.C pęknięcia zaczęły się pojawiać. Stosujemy otwory o średnicy 42 mm, rozstaw 40cm x 40cm. Produkt działał wspaniale. Miłego dnia."

"Cześć! Byłem pod dużym wrażeniem naszej ostatniej roboty, na której wierciliśmy średnicą 57 mm w niezbrojonym betonie. Pierwsze pęknięcia powstały po niecałych 4 godzinach. Temperatura otoczenia była poniżej 5 stopni C. Dzięki za Wasz dobry materiał. :-) Najlepsze pozdrowienia..."

"Witam, Chciałem ci podziękować za świetny produkt. Dynacem cudownie zmiażdżył mój fundament 40x40x60 cm. Chociaż mogę wiercić jedynie otwory 20 mm o głębokości 35 cm, fundament rozłupał się do samego dołu. Dzięki temu można go łatwo usunąć całkowicie i bez większego brudu. Ps: W przypadku małych otworów ważne jest, aby mieszanka była bardziej płynna, aby Dynacem wypełnił otwory bez pozostawienia w nich powietrza. Oto kilka zdjęć na twoją stronę domową. Dziękuję Pozdrawiam Mirko"

"Miękkie Wyburzenie Twierdzy. […] Schron przeciwlotniczy w Bonn na ulicy Karlstrasse stoi wprost przed wejściem do miejskiej elektrociepłowni. Jest szeroki na 12,8 m, długi na 28 m i wysoki na 20 m. Ściany mają grubość 2 m w piwnicy i 3 m w kondygnacjach nadziemnych. Masywny strop bunkra ma grubość ok. 2 m i składa się z kilku warstw gęsto zbrojonego betonu. […] Aby zwolnić teren pod nowy budynek biurowy trzeba wyburzyć ten bunkier, ale nie jest to łatwe zadanie. "Nie można zastosować materiałów wybuchowych ponieważ bunkier położony jest zaledwie 70 metrów w linii prostej od turbiny elektrociepłowni i wibracje są niedopuszczalne"[…] W celu zburzenia żelbetu, specjalista firma stosuje metodę chemiczną. Najpierw w konstrukcji wiercone są otwory. W tych otworach umieszczany jest pęczniejący materiał, który w połączeniu z wodą zwiększa swoją objętość i kruszy solidną strukturę betonu. Można sobie wyobrazić, że on się rozszerza jak budowlana piana montażowa, tylko ze znacznie większą siłą. Pęczniejący materiał jest przyjazny dla środowiska naturalnego i metoda jest zatwierdzona przez Zarząd Okręgu Administracyjnego Kolonii. W tej metodzie wyburzania wibracje, hałas i kurz są znacznie zmniejszone." - Heinz J., Sanfter Abriss eines Bollwerks, www.general-anzeiger-bonn.de, 2015

"Schron Przeciwlotniczy przy Karlstraße w Bonn Będzie Zburzony. […] "Wysadzenie w powietrze nie było możliwe z uwagi na sąsiadujące przedsiębiorstwa, instalacje i ulice." [...] Ponadto, wibracje mogłyby uszkodzić działanie turbiny parowej w elektrociepłowni. Z tych powodów, do wyburzenia bunkra wybrano metodę niskoemisyjną, która minimalizuje wibracje, hałas i zapylenie. Zgodnie z technlogią zatwierdzoną przez Zarząd Okręgu Administracyjnego Kolonii najpierw wywiercono w betonie kilkumetrowej głębokości otwory. Następnie wypełniono otwory przyjaznym dla środowiska środkiem pęczniejącym, który reagując z wodą kruszy beton i ułatwia rozbiórkę." - Kirfel W., Luftschutzbunker an der Karlstraße wird abgerissen, Kölner Stadtanzeiger, www.ksta.de, 2015

"Zakaz wybuchów. Żołnierze pomóżcie! Jak zburzyc bunkier? […] "Po zasięgnięciu opini wielu współpracowników i firm budowlanych stało się jasne, że to jest metoda odpowiednia dla tego miejsca." A działa to tak: "Wywiercono dużo otworów, i wprowadzono do nich przyjazny dla środowiska proszek. […] W połączeniu z wodą materiał ten silnie pęcznieje i rozkrusza beton. Potem przychodzi kolej na ciężką maszynę jak frezarka lub nożyce wyburzeniowe."[…]" - Kuffner A., Spreng-Verbot. Bundeswehr hilf! Wie reißt man ’nen Bunker ab?, EXPRESS.DE, www.express.de, 2015

"Środek do bezwybuchowego wyburzania Dynacem wlany w otwór aby sprawdzić kruszenie pala z betonu (żelbetonu)." - Dan Holton, Twitter, 2016 Thank you Dan !

Opinie osób, które kupują Dynacem na portalu aukcyjnym Allegro są bardzo pozytywne. Klienci wysoko oceniają nasz produkt i obsługę sprzedaży, którą zapewniamy:

Poniżej kilka najciekawszych opinii na temat naszego środka do kruszenia betonu i skał Dynacem: